dodano: 14-11-2018

Czas start!


Blisko 250 gości, reprezentujących ponad 150 instytucji, kilkudziesięciu specjalistów, dziesiątki pytań i wątpliwości, owocne dyskusje, nowe idee i inicjatywy – w ten sposób oficjalnie zainaugurowaliśmy wspólnie Europejski Korpus Solidarności. W Zamku Ujazdowskim w Warszawie 30 października spotkali się przedstawiciele władz krajowych, europejskich, działacze społeczni i samorządowi, specjaliści z sektora pozarządowego i biznesu, by wspólnie dyskutować o idei solidarności i możliwościach, które otwiera nowy program Komisji Europejskiej.

Po oficjalnym otwarciu, przyznaniu pierwszego certyfikatu Znaku Jakości i wystąpieniach motywacyjnych, spotkaliśmy się w mniejszych grupach, by szczegółowo omówić założenia programowe trzech rodzajów działań Europejskiego Korpusu Solidarności. We wszystkie spotkania włączeni byli uczestnicy inauguracji, czego efektem była żywa dyskusja o perspektywach rozwoju wszystkich osób zaangażowanych w realizację projektów Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zainspirowani rozmowami i pomysłami, ożywieni nowymi ideami i naładowani pozytywną energią rozpoczynamy intensywną pracę na rozwojem projektów Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce. Czekamy na Wasze projekty!

NAJNOWSZE WPISY


NAJNOWSZE WPISY


ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.

FreshMail.pl