„Demokracja i ja” – spotkajmy się na Europejskim Tygodniu Młodzieży 9 maja!


Europejski Tydzień Młodzieży jest organizowany w Polsce z inicjatywy Komisji Europejskiej już po raz dziewiąty. Jest to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń dedykowanych młodzieży. Na przełomie kwietnia i maja w wielu krajach Europy będą odbywały się liczne wydarzenia i spotkania, podczas których młodzież będzie mogła wyrazić swoje poglądy i obawy dotyczące szeroko pojętej polityki młodzieżowej

9 maja br. w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Bibliotece Uniwersyteckiej UW w Warszawie odbędzie się szereg ciekawych wydarzeń organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji ( więcej informacji na stronie www).

Europejski Korpus Solidarności na ETM:

Wspólnie z Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW organizujemy działania dotyczące Europejskiego Korpusu Solidarności

14:30-15:30 – Spotkanie informacyjne z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności!

Chcesz wyjechać na wolontariat za granicę? ! Chcesz zrealizować swój autorski projekt i zmienić coś w swoim otoczeniu? A może szukasz stażu lub chciał(a)byś podjąć pracę w ciekawej organizacji w Polsce lub zagranicą? Jeśli stawiasz sobie takie pytania koniecznie przyjdź na spotkanie informacyjne z nami! Przybliżymy program Europejskiego Korpusu Solidarności i możliwości jakie daje osobom w wieku 18- 30 lat. Poznasz wolontariuszy Europejskiego Korpusu Solidarności, którzy pracują w Polsce i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości i podpowiedzą od czego zacząć!

15:30-16:30 – Warsztaty

Warsztat I: Wolontariat międzynarodowy? Dołącz do Europejskiego Korpusu Solidarności

Na warsztacie poznasz tajniki przygotowania się do wyjazdu na wolontariat za granicę, dowiesz się, w jaki sposób przebiega proces rekrutacji, jak zorganizować kwestie praktyczne i formalności, a także poznasz szereg możliwości na rozwój swoich kompetencji.

Warsztat II: Działaj w Twoim otoczeniu! Projekty Solidarności Europejski Korpus Solidarności

Chcesz coś zmienić w swoim otoczeniu? Masz pomysł na inicjatywę i znajomych, którzy myślą podobnie? Przyjdź na warsztat i dowiedz się, jak złożyć wniosek i otrzymać dofinansowanie na realizację Waszego autorskiego projektu! Na warsztacie dowiesz się, w jaki sposób dobrze zaplanować działania, żeby osiągnąć cel oraz jak motywować swój zespół.

Zapisz się na wydarzenie! FORMULARZ REJESTRACJI

NAJNOWSZE WPISY


NAJNOWSZE WPISY


ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.

FreshMail.pl