dodano: 19-08-2019

Rekrutujemy!


Jeśli byłeś już na projekcie wolontariatu EVS/EKS i masz chęć do dalszego rozwoju i działań, zapraszamy Cię do naszej Sieci Alumnów Europejskiego Korpusu Solidarności!

Nasza grupa jest częścią międzynarodowej Sieci młodych ludzi, którzy mają za sobą doświadczenie realizacji projektu wolontariatu międzynarodowego w ramach Programu Erasmus+ lub Europejskiego Korpusu Solidarności.

Sieciujemy się aby lepiej się poznać, razem działać i wspólnie promować Program i jego możliwości, a także pozytywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość.  Dołącz do nas, dziel się swoim doświadczeniem z innymi i rozwijaj wolontariat! Angażując się w działania Sieci, zdobędziesz nowe doświadczenie i kompetencje wraz z ekipą wolontariuszy, którzy właśnie wrócili do Polski i chcą działać dalej:-)

Wypełnij formularz i dołącz do nas! Sam/a zdecyduj gdzie, jak i z kim chcesz działać oraz jakiego wsparcia potrzebujesz. Bycie członkiem Sieci Alumnów umożliwi Ci korzystanie z bogatej oferty szkoleń krajowych i międzynarodowych a także rozwój  pod okiem doświadczonych trenerów.

Pierwsze spotkanie byłych wolontariuszy już we wrześniu (26-29.09.2019) w Warszawie.

Wypełnijcie formularz, po otrzymaniu informacji zwrotnej o przyjęciu do Sieci dostaniecie szczegółowe informacje o naszym spotkaniu. Pamiętajcie, że liczba miejsc na spotkanie wrześniowe jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 10 września!

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWY: https://siecalumnoweks.webankieta.pl/

NAJNOWSZE WPISY


NAJNOWSZE WPISY


ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.