dodano: 14-11-2019

Zaproszenie do udziału w konferencji regionalnej programu Europejski Korpus Solidarności i Erasmus+ Młodzież


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i Kuratorium Oświaty w Katowicach  zapraszają dyrektorów szkół i nauczycieli woj. śląskiego na konferencję nt. programu Europejski Korpus Solidarności i Erasmus+ Młodzież organizowaną 27 listopada w godz. 10.30-15.10 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach przy ulicy Ks. Kard. Wyszyńskiego 7.

Celem szkolenia jest prezentacja możliwości realizacji międzynarodowych wymian młodzieży i inicjatyw młodzieżowych w ramach programów europejskich, specyfiki przedsięwzięć, nastawionych na rozwijanie kompetencji osobistych i społecznych młodzieży, w których istotnym elementem jest inicjatywa i samodzielność młodych ludzi i edukacja pozaformalna oraz przedstawienie zasad aplikowania o środki na realizację tego typu projektów w roku 2020. Szkolenie poprowadzą pracownicy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do 22 listopada 2019 lub do wyczerpania miejsc na adres e-mail: j.sobotnik@poczta.kuratorium.katowice.pl
Program szkolenia zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

NAJNOWSZE WPISY


NAJNOWSZE WPISY


ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.