dodano: 14-11-2019

Spotkanie informacyjne dla organizacji wspierających młodzież z mniejszymi szansami


Polska Narodowa Agencja Programu Europejski Korpus Solidarności i Programu Erasmus+ zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji wspierających młodzież z problemami zdrowotnymi, niepełnosprawnością, które odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w Warszawie.

Podczas spotkania zaprezentujemy różne rodzaje projektów, które można realizować w programie Erasmus+ Młodzież oraz Europejski Korpus Solidarności z udziałem młodzieży z problemami zdrowotnymi, niepełnosprawnością oraz projekty skierowane do osób pracujących z tą grupą młodych ludzi (np. wymiany młodzieży, wolontariat młodzieży, szkolenia osób pracujących z młodzieżą). Będziemy również rozmawiać o zasadach wnioskowania o dofinansowanie.

Celem programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności i jednym z ich głównych priorytetów jest zwiększanie szans edukacyjnych młodych ludzi z mniejszymi szansami i specjalnymi potrzebami.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:30 – 16:00, w formie prezentacji i pracy w grupach.

Ankieta uczestnika dostępna jest pod linkiem: https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/32205740a611bf5dd8cb2a66eee107dd

NAJNOWSZE WPISY


NAJNOWSZE WPISY


ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.