dodano: 25-11-2019

Social media – narzędzia do upowszechniania rezultatów projektu


Zapraszamy na webinar z ekspertami Europejskiego Korpusu Solidarności, którego tematem przewodnim tym razem będą social media. Będzie też czas na sesję pytań i odpowiedzi

Dla kogo: dla koordynatorów i koordynatorek projektów angażujących wolontariuszy – krajowych i zagranicznych oraz dla wszystkich przedstawicieli organizacji, którzy chcą poznać tajniki social mediów.

Termin: 28 listopada 2019 g. 11.00

LINK DO REJESTRACJI

Prowadzący:
Marcin Żukowski z branżą interaktywną jest związany od ośmiu lat. Ma doświadczenie we współpracy z firmami komercyjnymi, podmiotami administracji publicznej oraz organizacjami pozarządowymi – realizował działania m.in. dla: PKN Orlen, PKO Banku Polskiego, Medicover, Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Ministerstwa Środowiska, Województwa Łódzkiego, Instytutu Badań Nad Gospodarką Rynkową czy Narodowego Centrum Kultury. Jest autorem książek „Twoja firma w social media” oraz „Ty w social mediach”. Wykłada również e-marketing na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Bartosz Wilim w branży digital marketingu pracuje z kolei od dziewięciu lat. Specjalizuje się w tworzeniu kampanii reklamowych z naciskiem na kampanie performance. Wcześniej był związany m.in. z Grupą Allegro czy agencją Webtalk. Tworzył kampanie reklamowe dla takich marek jak: Walt Disney Company Polska, Kia Motors Polska, Panasonic, Saturn Polska.

NAJNOWSZE WPISY

NAJNOWSZE WPISY


ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ

DO NEWSLETTERA

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.