Dzieje się!

treść strony
19.09 2022
on-line

Organizacje pracujące na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną - spotkanie informacyjne

Ciekawi Was, z jakich projektów unijnych mogą skorzystać młodzi ludzie? A może szukacie kreatywnej osoby do pomocy? Czy realizujecie projekty, w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie dodatkowych rąk do pracy przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy, jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zapraszamy przedstawicieli i pracowników Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz innych organizacji pracujących na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną, na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności. EKS to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy lub udział w projektach wolontariatu za granicą, które przynoszą korzyści społecznościom w całej Europie.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań.

Udział w webinarze jest bezpłatny! Wystarczy się wcześniej zarejestrować - LINK do rejestracji na spotkanie.
Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu.

Termin: poniedziałek, 19 września 2022, godz. 10:00

Szczegóły akcji są dostępne na stronie internetowej: eks.org.pl/eks-on-tour-2022

Serdecznie zapraszamy :)