Dzieje się!

treść strony
21.06 2023
online

Spotkanie informacyjne dla Parków Narodowych - EKS ON TOUR 2023

Zgłaszają się do Was młode osoby, które szukają dodatkowego zajęcia? Ciekawi Was, z jakich projektów unijnych mogą skorzystać młodzi ludzie? Czy szukacie kreatywnej osoby do pomocy? Realizujecie projekty, w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie dodatkowych rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zapraszamy na webinar, podczas którego podpowiemy, jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zapraszamy przedstawicieli i pracowników Parków Narodowych na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności. EKS to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy lub udział w projektach wolontariatu za granicą, które przynoszą korzyści społecznościom w całej Europie.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy, jak uzyskać Znak Jakości, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań wniosku.

Udział w webinarze jest bezpłatny! Wystarczy się wcześniej zarejestrować - LINK do rejestracji na spotkanie.
Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu.

Termin: 21 czerwca 2023, godz. 10:00

Szczegóły akcji są dostępne na stronie internetowej: eks.org.pl/eks-on-tour-2023

Serdecznie zapraszamy :)