Wydarzenie

treść strony
03.11 2021
on-line

EKS on tour dla organizacji studenckich i młodzieżowych

Zgłaszają sie do Was młode osoby, które szukają dodatkowego zajęcia? Ciekawi Was, z jakich projektów unijnych mogą skorzystać młodzi ludzie? Czy szukacie kreatywnej osoby do pomocy? Realizujecie projekty, w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie dodatkowych rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy, jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zapraszamy przedstawicieli i pracowników organizacji młodzieżowych oraz studenckich na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności. EKS to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy lub udział w projektach wolontariatu, które przynoszą korzyści społecznościom w całej Europie.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy, jak uzyskać Znak Jakości, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań. 

Na spotkanie zaprosimy gości z innych organizacji, które również są zainteresowane Programem i mogą podzielić się swoimi wrażeniami.

Udział w webinarze jest bezpłatny! LINK do rejestracji na spotkanie.

Termin: 3 listopada 2021 r., godz. 15:00

Szczegóły są akcji dostępne na stronie internetowej: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2021/

Gorąco zapraszamy :)