Strona Główna > Kontakt

KONTAKT

Strona Główna > Kontakt

KONTAKT

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności

Al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

tel. +48 22 463 10 00

ZADAJ PYTANIE

      Alicja Pietrzak

      Dyrektor programu, Biuro Edukacji Szkolnej i Młodzieży

      +48 22 4631 287

      alicja.pietrzak@frse.org.pl

      Agnieszka Bielska

      Koordynatorka programu

      +48 22 4631 423

      +48 573 441 882

      abielska@frse.org.pl

      Anna Michalak

      Zespół Rozliczeń i Kontroli Finansowych

      +48 22 4631 152

      Melania Miksiewicz

      Projekty Wolontariatu, Znak Jakości

      +48 22 4631 422

      +48 509 009 329

      mmiksiewicz@frse.org.pl

      Magdalena Szykor

      Projekty Wolontariatu

      +48 22 46 31 429

      +48 505 428 636

      mszykor@frse.org.pl

      Waldemar Banaszek

      Projekty Staży i Miejsc Pracy, OLS

      +48 22 4631 421

      +48 505 433 551

      wbanaszek@frse.org.pl

      Beata Pankowska

      Projekty Solidarności

      +48 22 46 31 427

      +48 505 430 524

      b.pankowska@frse.org.pl

      Kalina Strzałba-Krawczyk

      Działania sieciujące, Projekty Wolontariatu

      +48 22 4631 411

      +48 728 455 331

      kstrzalba@frse.org.pl

      Ada Szpot

      Projekty Wolontariatu

      +48 507 935 622

      ada.szpot@frse.org.pl

      dr Joanna Jastrzębska - Żebrowska

      Projekty Solidarności

      +48 22 4631 425

      +48 505 433 452

      joanna.jastrzebska@frse.org.pl

      Lia Sayadyan-Górzańska

      Projekty Wolontariatu, Szkolenia dla wolontariuszy

      +48 22 4631 431

       

      Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera oraz akceptuję treść klauzuli RODO.