Cześć, zobacz historie naszych bohaterów

treść strony

Tomek Bilewicz

10 miesięcy w Berlinie

… ale zacznijmy od początku!

W mojej organizacji przyjmującej Africavenir miałem zajmować się tematami IT i pomagać w organizacji eventów, ale na miejscu poczułem się tak świetnie, że pomagałem praktycznie – łącznie z asystowaniem przy księgowości w języku niemieckim. 😊 😊 😊. 

A zatem zajmowałem się stroną internetową, Social mediami, filmowaniem wydarzeń, które organizowaliśmy, wszelkimi sprawami biurowymi, wysyłką książek z naszego sklepu internetowego, itp.

Miałem wielką przyjemność współpracować z fajnymi i dobrymi ludźmi i chciałbym podkreślić, że uczucie wspierania osób działających w ważnych sprawach społecznych jest po prostu bezcenne. 

To był TEN moment!

Wyjazd na wolontariat do Berlina był przełomowym momentem w moim życiu. Nigdy nie nauczyłem się tak wiele w tak krótkim czasie, nie poznałem tylu życzliwych ludzi, nie odkryłem w sobie tylu talentów i umiejętności. Zmieniło się moje myślenie, postrzeganie świata i przede wszystkim rozumienie siebie. To była dla mnie piękna wewnętrzna podróż, która całkowicie odmieniła moje spojrzenie na świat.

Brzmi może jakoś górnolotnie, ale to była TA przemiana i  TEN przełomowy moment. Serio -  wielkie mentalne oczyszczenie, którego życzę absolutnie każdemu!

EKS to czas na odnalezienie autentycznych wartości w życiu, czas na odnalezienie siebie. Po prostu - jedź. Nikt za Ciebie tego nie przeżyje!

Pozostałe historie